KONST / Litografier / Färglitografi 3627074
nr 362 7074
Färglitografi
Sällskap, onumrerad, 43x58
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 maj 2005
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr